RİHANNA'DAN 100 FARKLI SAÇ MODELİ !

ayda varon's picture

 

Rihanna'dan 100 Farklı Saç Modeli

''Eğer ki bir kadın; saçları ile oynuyorsa sıkılıyordur, tırnakları ile oynuyorsa utanıyordur, eleri ile oynuyorsa sinirleniyordur, oynamıyorsa da kaç'' diye bu liste uzar gider, ve bu şehir efsaneleri hala daha günümüzde de devam eder. Coco Avant Chanel'in de dediğini unutmamak gerekir; “Saçını kestiren bir kadın hayatını değiştirmek üzeredir.” Yani bu şehir efsanelerine inat bir kadın sadece; güçsüz, mutsuz diye değil, bazen sırf daha da güçlü ve de mutlu olduğu için de saçlarını değiştirebilir.

rihanna saç modelleri

Peki, Rihanna'nın Saçları İle Zoru Ne?

Peki, Rihanna'nın saçları ile zoru ne? Tabi Rihanna'nın saç rengini, modelini sürekli değiştirmesi fazla gücünden mi yoksa fazla sıkıntıdan mıdır, tam olarak bilemiyoruz. Ama bildiğimiz bir gerçek var; Rihanna kuşkusuz günümüzün en çarpıcı pop yıldızlarından biri ve aynı zamanda en asi olanı da. Bazen karakterleri, yaptıkları, giyimleri, saçları çoğunlukla müziklerinin önüne geçebiliyor. Öyle ki işin ilginç yanı, yaptığı müzik bazı durumlarda kötü bile olsa, parıldayan imajı ile onu da kurtarmayı başarıyor.

2006 yılında, daha henüz 17 yaşındayken pop müzik dünyasına adım atan, 24 yaşındaki Barbadoslu güzel yıldızımız Rihanna, sürekli saç rengini ve modelini değiştiriyor. Kimi zaman saçları renkten renge bürünüyor, kimi zaman uzatıyor, kimi zaman kazıtıyor ya da kısacık kestiriyor ve hayranlarının karşısına çıkıyor. Bir de dip not; sevgili kuaförüne haftalık 40 bin TL gibi minicik bir servet harcamaktaymış güzel yıldız! Herhalde kazandığını sadece saça yatırım yapıyor! :)

 

Rihanna'dan Saç Modellerinden
İlham Alın!

Eğer siz de saç tarzınızda değişiklik yapmak, saç renginizi değiştirmek, kestirmek gibi düşünceleriniz varsa en iyi örnek Rihanna gayet ilham kaynağınız olabilir.Rihanna Saç Modellerini sık değiştirmesi her zaman gündeme gelmiş bir yıldız! Ayrıca saç stilleri konusunda çokta başarılı! 

 

İşte dünden bugüne Rihanna'dan 100 farklı saç modeli.

Bunlarda İlginizi Çekebilir...