MERYEM ÜZERLİ SAÇ MODELLERİ

ayda varon's picture

MERYEM UZERLİ 
Saç Stilleri

Namı değer Hürrem Sultan… Kuşkusuz, son zamanların en çok konuşulan kadını. Muhteşem Yüzyılda yaptığı kötülüklere rağmen herkesin sevgisini kazandı Meryem Üzerli. Sempatik konuşma tarzı, komik mimikleri ve tabi ki güzelliğiyle biliyoruz onu. Ama en beğendiğim yeri; bakır, parlak, hacimli saçları!!

Hürrem Sultan olarak da, Meryem Üzerli olarak da saçları hep güzel ve bakımlı. İşte Meryem Üzerli’nin en çok kullandığı saç stilleri…

Meryem Uzerli Saç Modelleri

Meryem Uzerli Saç Modelleri

Meryem Üzerli’yi genelde ortadan ayırdığı, iri dalgalı, açık saçlarıyla görmeye alışığız. Güzel oyuncu bu modelle doğal ve canlı bir görüntü yakalıyor. Eğer saçın dalgalıysa, sen de biraz köpük kullanarak böyle bir model yapabilirsin.

Aralara maşa ya da fön yardımıyla bir kaç dalga katarsan daha bakımlı bir görüntü yakalayabilirsin!

 

Meryem Uzerli Saç Modelleri

Bu modelde güzel oyuncu iri maşalarla dalgalandırdığı saçını yana doğru atmış. Koyu makyajı sayesinde hem saç rengi daha canlı gözüküyor hem de yüz hatları daha çok ortaya çıkmış. Güzel bir akşam yemeği için büyüleyici bir görüntü…

 

Meryem Uzerli Saç Modelleri

Seksi, afacan, tatlı, doğal… Muhteşem bir saç! Muhteşem Sultana da çok yakışmış!

Meryem Uzerli Saç ModelleriMeryem Uzerli Saç Modelleri

Hürrem Sultan’ın da Meryem Üzerli’nin de en sık kullandığı model; yarım toplama. Bu modeli hem dalgalı saçta hem de düz saçta kullanıyor güzel oyuncu.

Sen de günlük kıyafetlerin üzerine böyle bir model yapabilirsin. Ya da Hürrem’in yaptığı gibi masum ve romantik bir görüntü oluşturmak için şık kombinlerle de kullanabilirsin bu saçı.

Meryem Uzerli Saç Modelleri

Onu bu saçla görmeye alışık değiliz. Ama bence kestane rengi kahkullu model de Meryem Üzerli’ye çok yakışmış. Bu saçla neşeli, çılgın kişiliği ortaya çıkmış. Çok doğal ve modern gözüküyor.

Meryem Uzerli Saç Modelleri

Mavi gözlülere en çok yakışan renk siyah (tabi yüz şekli ve ten rengi de önemli)!! Kızıl-bakır saçlar Meryem Üzerli’nin imzası gibi, artık kuaförlerde Hürrem kızılı diye bir saç rengi var… Her ne kadar Üzerli’nin rengi belli olsa da, ben ona siyahı da çok yakıştırıyorum.

Meryem Uzerli Saç Modelleri

Burada da sarışın. Her renk yakışıyor maşallah... ,)

Meryem Uzerli Saç Modelleri

Hürrem halvete giderken en güzel halinde. Masumiyetin simgesi olan beyaz kıyafetiyle bir melek gibi. Yüzü zaten güzeller güzeli. Bir de oratadan ayırıp ensesinde topladığı saçlarıyla Süleyman’ın işi zor vallahi.

Meryem Uzerli Saç Modelleri

Hürrem Sultan stilinin vazgeçilmezi; kullandığı saç aksesuarları. Günlük hayatında da şapka gibi aksesuarlar kullanmayı seven Meryem Üzerli’yi dizide neredeyse aksesuarsız görmüyoruz. Her model saçla kullanabileceğin Hürrem taçları bu sene de çok moda…

Bunlarda İlginizi Çekebilir...