EN MODA 100 SAÇ MODELİ

ayda varon's picture

Eğer ki bir kadın saç modelini değiştirmeye karar vermişse, Coco Avant Chanel'in de dediği gibi; “Saçını kestiren bir kadın hayatını değiştirmek üzeredir.” Toplumdaki genel algıya baktığımızda bir kadın saçını değiştiriyorsa mutsuzdur, hayatında değişiklik istiyordur gibi bir tabu olsada, işte işler her zaman öyle yürümüyor! :) Yani bir kadın kendini güçsüz ya da mutsuz hissettiği için değil, sırf güçlü ve mutlu olduğu için de saçını değiştirir.

En Moda 100 Saç Modeli

En moda saç modellerine baktığımızda ise yok yok. Değişmez trend at kuyrukları, dağınık görünümlü saçlar, örgüler, kahküller, çeşit çeşit topuzlar, gösterişli taçlar, bukleler, yandan ayrılarak ıslak bir görünüm verilerek yapılan saçlar. Modeller saymakla bitmez.

Uzun saçlarınız varsa ve bir türlü istediğiniz gibi bir model veremiyorsanız, su dalgası ya da kıvırcık saç modelleri tam size göre. Bu saç modeli, sizin hem canlı, hem de doğal bir görünüm yakalamanızı sağlar.Saçımla başımla uğraşmak istemiyorum, tarak kullanmam, kolay şekle girsin yeter diyorsanız da; kısa, hafif dalgalı saç modellerini öneririz. Eğer saç modeliniz düz ise duştan çıktığınızda köpük kullanabilirsiniz, böylelikle hacimli ve en moda, şık saçlara sahip olursunuz.

Unutmadan, sakın 'Kısa saç modeli bana yakışmaz ki!' demeyin, yüz hatlarınıza uygun yaptıracağınız doğru bir kesimle kısa saçın yakışmayacağı kimse yoktur! ;)
 

En Moda Saç Modelleri

Eğer siz de minik, ufak değişiklikler düşünüyorsanız ya da yeni bir saç modeli istiyorsanız, işte son zamanların en moda 100 saç modelini sizler için seçtik. İşte EN MODA 100 SAÇ MODELİ...

Bunlarda İlginizi Çekebilir...