BEREN SAAT STİLİ

pembe şeker's picture

BEREN SAAT 

BEREN SAAT KİMDİR?

Yıl 1984'tür, spor ile ilgilenen bir ailenin minik kızı olarak 26 Şubat'ta Ankara'da dünyaya gelir Beren Saat. Eğitim hayatına Ankara'da başlar, TED Ankara Koleji'ni bitirir ve Başkent Üniversitesi'nde işletme eğitimi alırken arkadaşlarının isteği ve desteği ile belki de şu an bu kadar ünlü olacağını bile tahmin etmezken, Türkiye'nin Yıldızları adlı oyuncu yetiştirilen ve haftasonuda performasları değerlendirilen yarışma programına katılır Beren Saat. Yarışmada çok beğenilir ve 2. seçilir. Yarışma programının ekibinde bulunanan Tomris Giritlioğlu'nun kardeşi, yeteneğini ve güzelliğini anlatır ve Beren Saat'in oyunculuk kariyeri artık başlamıştır.

Beren Saat Stili

Yıl 2008'dir ve türk televizyon tarihinin en çok ses getiren projelerinden biri olan Aşk-ı Memnu'da 'Bihter Yöreoğlu Ziyagil' rolü ile bir an da bütün dikkatleri üzerine çeker Beren Saat. Her hafta dizide giydikleri, takıları, ayakkabıları ve çantaları olay yaratır. Bu rolü ile iki kere Altın Kelebek En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü alır.

 

Yıl 2010'dur, Fatmagül'ün Suçu Ne? adlı dizide 'Fatmagül Ketenci Ilgaz' rolü ile çıkar bu sefer karşımıza Beren Saat ve iki yıl boyunca bu projede yer alır. Hem yüzünü, hem de kendini dinlendirmek adına bir süre herhangi bir dizi projesinde yer almak istemediği söyleyerek Los Angeles'a gider. Daha çok dramatik yapımlarda yer alan güzel yıldız, bir çok eleştirmen tarafından kendi jenerasyonunun en etkili kadın oyuncularından biri olarak gösterilir.

 

"BEREN SAAT STİLİ"

'Güzel olmak için vıcık vıcık parlayan dudaklara, topuklu ayakkabılara ihtiyaç yok!'

Rol gereği ne kadar cüretkar giyinirse, özel hayatında bir o kadar sade bir kadın Beren Saat. Bir röportajında şöyle söylüyor; ''Güzel olmak için vıcık vıcık parlayan dudaklara, topuklu ayakkabılara ihtiyaç yok! Bu hem 'o kadar makyajla ve ışıkla bende güzel olurum' diyenlere bir yanıt belki, bir yandan da 'kocaman bir gülümsemeyle güzel olursun' diyebilenlere destek' diyor.

Beren Saat StiliBeren Saat Stili

Genellikle giyim stilinde rahat jean pantolonlar, salaş ve dökümlü üstler tercih eden güzel yıldız Beren Saat, daha çok açık renk tonlar ile görmek de mümkün. İş makyaja geldiğinde genellikle göz makyajı tercih ediyor. Beren Saat davetlere katıldığında genellikle türk tasarımcıların, yine sade ve tek renk parçalarını tercih ediyor. Saçlarını düz ya da hafif dalgalı olarak açık bırakmayı seviyor.

Bunlarda İlginizi Çekebilir...